Ma 2024. május 17., péntek, Paszkál napja van. Holnap Erik és Alexandra napja lesz.
Oldalnavigáció (itt vagy most):
Kezdőoldal -> Hírek, Információk -> Hírek - Felnőtt és Ifjúsági csapat -> Edzőmeccs az elmaradt forduló helyett
Oldalainkat 3 vendég böngészi
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

PostHeaderIcon Edzőmeccs az elmaradt forduló helyett

A hétvégi elhalasztott 15. bajnoki forduló helyett Cecével fogunk edzőmeccset játszani Cecén, 14:00 órai kezdettel. Csak a felnőtt csapat játszik, ifjúsági mérkőzés nem lesz.

Az edzőmeccs eredménye: Cece - Sárszentágota  1  :  3

Mivel az FMLSZ a hétvégi fordulókat elhalasztotta (bár volt olyan meccs, amit megtartottak) ezért erre a hétvégére a felkészülési időszakból elmaradt edzőmeccset pótoltuk be Cecével. A pálya Cece külterületén van és az egyébként ezekre a napokra jellemző szeles időjárás itt kint a "prérin" még sokkal jobban érződött. Az egész játékot meghatározta a szél és annak iránya. Az első félidőben a hazaiaknak kedvezett a "széljárás", sikerült megszerezniük a vezetést (1 : 0), míg a rövid szünetet követő második félidőben már mi mehettünk "hátszéllel", ami egyenletesen jó játékkal 3 gólt hozott a konyhára, amit Magyar Feri (1) és Krajcsovics Péter (2) szerzett.

Cece a Megyei II. osztály középmezőnyében helyezkedik el jelenleg, így sikerült egy magasabb osztálybeli csapatot legyőznünk.

Módosítás: (2010. március 14. vasárnap, 19:04)

Az oldal megjelenítéséhez ajánlott felbontás: 1024x768