Ma 2024. május 17., péntek, Paszkál napja van. Holnap Erik és Alexandra napja lesz.
Oldalnavigáció (itt vagy most):
Kezdőoldal -> Hírek, Információk -> Hírek - Felnőtt és Ifjúsági csapat -> Zichy ellen 4:3 és I. hely a tabellán
Oldalainkat 4 vendég böngészi
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

PostHeaderIcon Zichy ellen 4:3 és I. hely a tabellán

A 2009/2010 évi Megyei III. osztályú bajnokság huszonegyedik fordulójában hazai pályán Zichyújfalu ellen játszott csapatunk.

Zichyújfalu a tabella 5. helyéről szerette volna megakadályozni a mi további jó szereplésünket, hiszen elég jó csapatuk van és annak ellenére, hogy tavaly ősszel 1 : 4-re legyőztük őket a saját pályájukon kemény meccsre számítottunk Ágotán is.

A kezdet nem volt szerencsés, mert Fazekas Zs. sarkáról a hálóba pattant labdával már a 11. percben megszerezték a vezetést. Nem sokat váratott magára a válaszunk, a következő 15 percben Molnár Tomi egyenlített és rögtön ezután Fazekas Zs. egy szabadrúgásból szerzett gyönyörű góllal vette vissza a vezetésünket, aminek sajnos nem sokáig örülhettünk, mert pár percen belül egy bedobásból fejelt villámgóllal egyenlített az ellenfél. Az első félidő utolsó percében ismét a vendégek szereztek gólt egy gyors lefordulásból, így a félidőben 2 : 3 volt az eredmény.

A második félidőben megmutattuk, hogy igenis nyerni akarunk és sikerülhet is, mert a kezdés után 10 perccel Álló Laci jóvoltából egyenlítettünk. Összeszedettebb játékkal mezőnyfölénybe kerültünk, de sajnos maradtak ki helyzeteink, egészen a mérkőzés utolsó pár percéig, amikor Krajcsovics Peti elleni szabálytalanság miatt 11-eshez jutottunk, amit Fazekas Zs. ezúttal sem hibázott el és így kialakult a 4 : 3-as végeredmény.

Besnyő nem csak minket győzött le, Vajtának is meglepetést okoztak, ugyanis ebben a fordulóban Vajta 3 : 1-re kapott ki Besnyőn. Mi pedig ezzel a győzelemmel átvehettük újra az első helyet a tabellán. Utoljára a tavaly őszi 9. forduló után voltunk elsők a Tác elleni győztes mérkőzés után, most pedig éppen előtte.