Kezdőoldal -> Hírek, Információk -> Hírek - Felnőtt és Ifjúsági csapat -> Emberhátrányban is nyerni tudtunk Tácon
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterEhavi64
mod_vvisit_counterMúlt havi75
mod_vvisit_counterÖsszesen234731

PostHeaderIcon Emberhátrányban is nyerni tudtunk Tácon

A 2009/2010 évi Megyei III. osztályú bajnokság huszonkettedik fordulójában Tác-Csősz ellen játszott csapatunk Tácon.

Tácra mindenképpen győzelmi reményekkel érkeztünk, bár tudtuk, hogy a tavalyi győzelmünkért mindenképpen vissza akarnak vágni a táciak. Az első félidőben ezt tapasztaltuk is, mert eléggé lerohantak minket, szerencsére védelmünk tudta hárítani a gyors támadásokat. Majd egy részünkre szerencsés góllal (a hazai kapus előtt pattogó labda átjutott a gólvonalon), ami Molnár Tominak köszönhető átvettük a vezetést.

Nemsokára azonban egy vitatott lesgyanús helyzetből egyenlített Tác. Félidőben 1 : 1.

A második félidő még mozgalmasabb volt mint az első. Az első tíz percben Beke Peti szép góljával átvettük a vezetést, azonban kb. újabb 10 perc elteltével a bíró Fazekas Zs. belépőjét szabálytalannak találta a tizenhatosunkon belül és piros lappal ki is állította, továbbá az ebből a szabálytalanságból tizenegyeshez jutott hazaiak a büntető értékesítésével ki is egyenlítettek. Ezután át kellett szerveződnünk kissé, hogy a kieső játékosunkat megpróbáljuk több futással és odafigyeléssel pótolni. Ez annyira sikeres is volt, hogy a hazaiak hiába örültek előnyüknek, a mérkőzés végeredményét eldöntő győztes gólt mégis mi szereztük Krajcsovics Peti szép emeléséből.

Lendületes és izgalmas mérkőzés volt, a csapatunk összeszedett játékkal nyert, amihez még a táci szurkolók közül is sokan gratuláltak nekünk, elismerték a győzelmünket.

EREDMÉNY:

TÁC-CSŐSZ  -  SÁRSZENTÁGOTA  2 : 3

Góllövőink: Molnár Tamás (1), Beke Péter (1), Krajcsovics Péter (1)

Az ifjúsági mérkőzés eredménye:

TÁC-CSŐSZ  -  SÁRSZENTÁGOTA  0 : 5

Góllövőink: Jádi Balázs (2), Nagy Dániel (1), Sinkovits Alex (1), Virág Ferenc (1)

Az oldal megjelenítéséhez ajánlott felbontás: 1024x768