Ma 2024. május 17., péntek, Paszkál napja van. Holnap Erik és Alexandra napja lesz.
Oldalnavigáció (itt vagy most):
Kezdőoldal -> Hírek, Információk -> Hírek - Felnőtt és Ifjúsági csapat -> "Viharos" meccs és győzelem Előszálláson
Oldalainkat 3 vendég böngészi
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

PostHeaderIcon "Viharos" meccs és győzelem Előszálláson

A 2009/2010 évi Megyei III. osztályú bajnokság huszonhatodik fordulójában Előszállás ellen játszott csapatunk Előszálláson.

Eső, eső, eső. Egész héten és még hétvégén is eső áztatta a pályákat. A kapuk előtt mély sár, a pálya egyes részein rejtett pocsolyák. A meccs kezdetére éppen elállt az eső.

A hazai csapat győzni akarása gyorsan megmutatkozott, a mérkőzés első gólját sikerült megszerezniük az első negyedórában. Szerencsére a válaszunk sem váratott sokáig magára, gyors egymásutánban következtek a gólok, bár a hazaiak sem tétlenkedtek. 1:0, 1:1, 1:2, 1:3, 2:3 volt az első félidő mérlege.

A második félidőben is hasonlóképpen fej-fej mellett, bár előnyünket tartva haladt a mérkőzés, sajnos számos helyzetünk ki is maradt. 2:4, majd 3:4-es állás következett, amikor a 73. percben a játékvezető kénytelen volt ideiglenesen leállítani a játékot, mert újabb zivatar jött erős villámlással kísérve.

A negyed órából végül fél óra lett, de mindkét csapat örült, hogy nem kell újrajátszani a mérkőzést. Ugyanis valószínűleg ez lett volna a Szövetség döntése és nem a pillanatnyi eredményt véglegesítették volna. A zivatarfelhők ugyan elvonultak, bár az eső még mindig intenzíven esett, amikor újra pályára léptünk. A hátralevő időben heroikus küzdelemnek tűnt a játék ugyanis a még inkább felázott talajon állt a víz, sem passzolni, sem szerelni nem lehetett a szabályoknak megfelelően. Ekkor újra leszakadt az ég és akin még esetleg volt olyan ruhadarab ami nem ázott át teljesen, innentől mindenki bőrig ázva játszott tovább. Helyzeteink is voltak, de egy-egy szépen indult támadást és labdavezetést a hazaiaknak kedvező pocsolyák állították meg. A végeredmény nem változott már.