Ma 2024. május 17., péntek, Paszkál napja van. Holnap Erik és Alexandra napja lesz.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterEhavi68
mod_vvisit_counterMúlt havi75
mod_vvisit_counterÖsszesen234735

PostHeaderIcon Perkátán maradtak a pontok

A 2009/2010 évi Megyei III. osztályú bajnokság őszi idényének tizedik fordulójában Perkátára látogatott csapatunk. A Tác-Csősz elleni győzelmünkkel elvettük Perkátától az első helyet, ezért (is) volt rangadó jellegű ez a meccs. Sajnos csapatunk összeállítása nem lehetett teljes a három hiányzó kezdőjátékos miatt és cserejátékosokban sem bővelkedtünk. Ennek ellenére mindenki becsülettel helytállt, sorra vertük vissza a hazaiak támadásait, miközben számunkra is jöttek a lehetőségek. Az első félidő második felében azonban a Perkáta jutott egy szabadrúgáshoz, amit 17-18 méterről a bal felső sarokba lőve Perkáta mehetett 1 : 0-ás eredménnyel a szünetre.
A második félidőben egy szögletből befejelt labdával Perkáta 2 : 0-ra vezetett már, miközben a góllövési lehetőségeink megszaporodtak. Krajcsovics Peti gólja nem váratott sokáig magára, amitől még inkább szárnyra kapott a játékunk, de sajnos egyenlíteni már nem maradt elég idő, mivel a hazaiak jelentős időhúzásait a játékvezető hosszabbítással nem próbálta kiegyenlíteni. Eredmény: